HAKKIMIZDA

» Hakkımızda

Akgün Alış Veriş Merkezi

Akgün AVM, Akgün Turizm İnş.Taah. San. Tic. Aş. tarafından Mayıs 2004 yılında Elazığ'ın ilk alışveriş merkezi olarak faaliyete geçmiştir.Çok kısa sürede Elazığ ve komşu illerin alışveriş, eğlence, kültür ve yaşam merkezi olmuştur.Herkese hitap eden mağaza karması,sinema, yiyecek-içecek alanı ve Anadolu'nun en büyük hipermarketlerinden biri ile ziyaretçilerin vazgeçilmez gururu olmuştur.

Vizyonumuz

bir kısım ürünlerde değil tüm ürünlerde güvenilir ve istikrarlı fiyat politikası ile kalite, hizmet ve güveni ilke edinmektedir. Paylaşılan değerler etrafında bir araya geldiklerinde ve ortak bir misyonda birleştiklerinde sıradan insanlar sıra dışı sonuçlar elde ederler.

AVM Bilgileri

Akgün AVM yaklaşık 11.500 metrekare kapalı alan 8.861metrekare kiralanabilir alanı ile 3 kattan oluşmaktadır.Yürüyen merdivenleri, asansör ve ferah ortamıyla ziyaretçilerin rahat gezintisini sağladığı gibi ve yine ziyaretçilerin sıkılmadan vakit geçireceği bir atmosfer sunmaktadır. Akgün AVM ayrıca Akgün Elazığ Hotel ile bitişik olup içerden geçiş sağlanarak otel misafirlerine de hizmet vermektedir.

Etkinlikler

Misafirlerimiz, kendileri, evleri ve sevdikleri için yapabilecekleri alışverişlerinin yanında, vizyondaki filmleri sinemamızda izleyebilir, oyun alanında çocuklarını mutlu edebilir ve çeşitli tatlara sahip yiyecek içecek hizmetlerinden faydalanabilirler. Senenin üç yüz atmış beş günü 10.00-22.00 saatleri arasında açık olan Akgün AVM, büyük bir ilgi görmeye devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres : Üniversite Mah. Korg. Hulusi Sayın C No 18 BAHÇELİEVLER / ELAZIĞ

T. : 0 424 248 20 00
F. : 0 424 248 20 19
Hakan ORHAN Genel Müdür
hakan@akgunelazighotel.com